Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

O firmie

W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości, markowe sprzęty i naczynia do gotowania, pieczenia, wędzenia i serwowania. Wyposażamy najlepsze kuchnie, hotele, restauracje i ogrody.

Zajmujemy się dystrybucją oryginalnych, szwajcarskich zestawów Raclette i Fondue, najlepszych grilli tradycyjnych, ceramicznych oraz smokerów i mobilnych grillo-wędzarni. Służymy radą, serwisem i profesjonalnym doradztwem. W naszej ofercie znajdziecie wyposażenie kuchni oraz ofertę dla branży HORECA. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem i importerem TTM, SPRING, MONOLITHGRILL, SMOKY FUN oraz FLIX. W ofercie również oliwy extra virgin najwyższej jakości.  


 

Zajmujemy się również organizacją cateringu i eventów kulinarnych – specjalność raclette pokazy grillowe i tradycyjne raclette. Jeżeli lubicie poznawać nowe smaki chętnie zabierzemy Was w prawdziwą podróż kulinarną. Zapraszamy na nasze strony produktowe gdzie znajdą Państwo więcej informacji:

www.monolithgrill.pl

www.smokyfun.pl  

www.cobb.pl

www.oliwypremium.pl

 

 

  

FOODLOVERS.PL - od 1996 roku Klienci nie bez powodu kojarzą ten znak z najbardziej wyszukanymi i fascynującymi tajnikami kulinarnymi. Bierzemy udział w programie Unii Europejskiej finansowanym z Europejskiego Funduszu Strukturalnego (EFS) oraz Budżet Państwa.  

 

Zapraszamy do współpracy sklepy, restauracje i dystrybutorów. 

 

 

Smacznie zapraszamy,

Foodlovers.pl

UEznaki.gif

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel